Stanisława Kozłowska

Skarbnik Miasta Białegostoku
Stanisława Kozłowska
Skarbnik Miasta Białegostoku

bio

Stanisława Kozłowska – absolwentka Wydziału Zarządzania i Wydziału Prawa Uniwersytetu Warszawskiego, radca prawny.

Od 1 lipca 1995 roku Skarbnik Miasta Białegostoku, członek Komisji Skarbników Miast Unii Metropolii Polskich ( zrzeszających 12 największych miast polskich): związana z pracą w Samorządzie Miasta Białegostoku od marca 1991 roku; w okresie od 1 marca 1991 roku do 30 czerwca 1995 roku członek Zarządu-Zastępca Dyrektora Spółki „Lech” ze 100-procentowym kapitałem Miasta Białegostoku.

Wykłady w ramach projektów finansowych ze środków Unii Europejskiej w ramach PKOL w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, artykuły do publikacji realizowanych w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej POKL i EFS. Członek zespołu ds. likwidacji i przekształcania zakładu budżetowego w spółkę prawa handlowego „Stadion Miejski” Sp. z o.o w Białymstoku.

Przygotowanie projektu finansowania budowy stadionu piłkarskiego z wykorzystaniem środków unijnych i wyemitowanych obligacji przez Spółkę.

Stanisława Kozłowska
Skarbnik Miasta Białegostoku

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie