Stefan Kołucki

Kierownik Biura Programów Horyzontalnych NIW-CRSO
Stefan Kołucki
Biuro Programów Horyzontalnych NIW-CRSO

bio

Polityk społeczny, specjalista w zakresie rozwoju lokalnego i ekonomii społecznej. Wykładowca akademicki, autor publikacji naukowych, badacz. Od czasów studenckich związany z organizacjami pozarządowymi, zaangażowany w systemowe wspieranie sektora pozarządowego i aktywności obywatelskiej. Wieloletni pracownik Departamentu Pożytku Publicznego Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w zakresie obsługi programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, prowadzonego obecnie przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, w latach 2018–2019 kierownik biura tego programu, od listopada 2019 r. kierownik Biura Programów Horyzontalnych w Narodowym Instytucie Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

 

Stefan Kołucki
Biuro Programów Horyzontalnych NIW-CRSO

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie