Tomasz Tratkiewicz

Dyrektor Departamentu podatku od towarów i usług, Ministerstwo Finansów
Tomasz Tratkiewicz
Ministerstwo Finansów

bio

Dr Tomasz Tratkiewicz – absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, w 2004 r. uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych na tej uczelni. W latach 2010-2017 oraz ponownie od 2024 r. dyrektor Departamentu Podatku od Towarów i Usług w Ministerstwie Finansów. W latach 2018 – 2023 dr Tratkiewicz zaangażowany był w szereg projektów badawczych, ewaluacji i ocen skutków dla instytucji rządowych i unijnych (m.in. z ramienia fundacji naukowej CASE). Pasje naukowe dr Tratkiewicz realizuje jako adiunkt na Uniwersytecie Łódzkim w Katedrze Finansów Publicznych.

Tomasz Tratkiewicz
Ministerstwo Finansów

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie