Adrian Furgalski

Prezes Zarządu, Zespół Doradców Gospodarczych TOR
Adrian Furgalski
Zespół Doradców Gospodarczych TOR

bio

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UJ. 1998-2000 doradca Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej. 2000-2001 doradca Dyrektora Naczelnego PP “Porty Lotnicze” ds. reformy strukturalnej. W 2004 członek zespołu J. Rokity opracowujący dokument „Państwo dla Obywateli. Plan rządzenia 2005-2009”. Od 2004 r. związany z Zespołem Doradców Gospodarczych TOR, od 2019 Prezes. Od 2014 Przewodniczący Zarządu największego związku pracodawców rynku kolejowego – Forum Kolejowe Railway Business Forum.

Adrian Furgalski
Zespół Doradców Gospodarczych TOR

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie