Agnieszka Mróz

Projektantka usług, badaczka, Missing dot studio
Agnieszka Mróz
missing dot studio
LinkedIn

bio

Od 8 lat zajmuje się projektowaniem usług oraz badaniami w procesach projektowych. Projektuje nowe usługi i usprawnia te już istniejące, aby odpowiadały na obecne i przyszłe potrzeby rynku.  Od 6 lat prowadzi własne studio projektowe missing dot studio.

Podejście service design/design thinking wykorzystuje do projektowania rozwiązań online, procesów komunikacji, sprzedaży, rekrutacji, adaptacji, obsługi klienta, kultury organizacyjnej  itp.

Współpracowała z ponad 100 podmiotami: instytucjami, samorządami, firmami, organizacjami pozarządowymi.  Realizowała projekty m.in. dla  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Sopot-Gdynia, Narodowego Archiwum Cyfrowego, Instytutu Adama Mickiewicza,  Narodowego Centrum Kultury, Laboratorium Innowacji Społecznych, Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego,  Gminy Gdynia,  Miasta Leszno, Miasta Warszawy.

Kierowniczka merytoryczna kierunku Projektowanie Usług na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS.

Autorka fiszek poświęconych metodyce design thinking: „Jak tworzyć produkty i usług? Zrozumieć Design Thinking” oraz e-booka “Praktycznie o projektowaniu usług”.

Agnieszka Mróz
missing dot studio
LinkedIn

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie