Beata Koniarska

Wiceprezes, Pracodawcy Pomorza
Beata Koniarska
Pracodawcy Pomorza

bio

Beata Koniarska. Przedsiębiorczyni. Społeczniczka. Wiceprezeska organizacji Pracodawcy Pomorza.

Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołami i projektami na arenie międzynarodowej, które zdobyła w pracy w międzynarodowych korporacjach (Henkel, ICI) oraz prowadząc własną firmę.

Mieszka w Gdyni. Ukończyła studia wyższe ekonomiczne w Wielkiej Brytanii (Staffordshire University), we Francji (Université de Lille1) oraz w Polsce (Uniwersytet Gdański). Biegle włada językiem angielskim, francuskim, hiszpański oraz na poziomie średnio zaawansowanym językiem niemieckim.

Jako wiceprezeska i członkini zarządu Pracodawców Pomorza, jest zaangażowana społecznie w rozwój regionu. Jej praca w tym zakresie procentuje umocnieniem pomorskich przedsiębiorców na rynkach zagranicznych. Swoją wiedzę i kompetencje wykorzystuje również jako przewodnicząca zespołu ds. gospodarczych Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Gdańsku. Wspiera kluczowe projekty dla naszego regionu. Z zespołem gospodarczym, któremu przewodniczy doradza, opiniuje i dba o rozwój naszego regionu z korzyścią dla wszystkich. Buduje porozumienie na linii rząd, samorząd, pracodawcy i pracownicy. Zabiega, aby ten rozwój był zrównoważony i solidarny.

Zobacz debaty:

Beata Koniarska
Pracodawcy Pomorza

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie