Beata Rutkiewicz

Wojewoda Pomorska
Beata Rutkiewicz
Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku

bio

Beata Rutkiewicz urodziła się 9 lutego 1977 r. w Sierakowicach. Ukończyła Politechnikę Gdańską na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa, warszawską Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną na kierunku zarządzanie kapitałem ludzkim i psychologia w zarządzaniu, a także studia podyplomowe (zamówienia publiczne) na Uniwersytecie Gdańskim. Ponadto, uzyskała tytuł Master of Business Administration.

Urzędniczka i samorządowczyni. Pełniła funkcję specjalistki do spraw zamówień publicznych w Agencji Nieruchomości Rolnych w Gdańsku, Urzędzie Gminy Pruszcz Gdański i Urzędzie Gminy Trąbki Wielkie. W 2015 roku objęła stanowisko zastępcy prezydenta Wejherowa ds. rozwoju miasta.

20 grudnia 2023 r. została powołana przez premiera RP Donalda Tuska na urząd Wojewody Pomorskiego.

Beata Rutkiewicz
Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie