Dr hab. Joanna Mytnik

Dyrektorka Centrum Nowoczesnej Edukacji Politechniki Gdańskiej
Dr hab. Joanna Mytnik
Politechnika Gdańska

bio

Moją pasją jest projektowanie ekosystemów uczenia się w oparciu o najnowsze wyniki badań neuronaukowych i w uważności na potrzeby drugiego człowieka. Od ponad 25 lat uczę małych, młodych i dorosłych ludzi wykorzystując niestandardowe, autorskie metody i narzędzia, m. in. budując systemy motywacyjne (grywalizację w edukacji stosuję od 2013). Nowe technologie są dla mnie środkiem, nie celem. Prowadzę szkolenia dla nauczycielek i nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych, niezależnie od tematu warsztatów moim celem jest zmiana sposobu myślenia. Jestem pomysłodawczynią i organizatorką wielu wydarzeń edukacyjnych, najbliższa mojemu sercu jest Konferencja Dydaktyki Akademickich „Ideatorium” (od 2013). Od 2020 roku jestem liderką „Centrum Nowoczesnej Edukacji” Politechniki Gdańskiej (www.cne.pg.edu.pl). Wartości, które są dla mnie (jako wykładowczyni i liderki zespołu) fundamentalne to zaufanie, szacunek, uważność i docenianie, co staram się wdrażać we wszystkich działaniach, zarówno jako wykładowczyni, jak i autorka wizji i misji CNE.

www.joannamytnik.com

Dr hab. Joanna Mytnik
Politechnika Gdańska

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Samorządowy Kongres Finansowy13-14 maja 2024, Sopot

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie