Grzegorz Mocarski

Prezes Zarządu, Pomorska Kolej Metropolitalna
Grzegorz Mocarski
Pomorska Kolej Metropolitalna

bio

Od 2016 r. prezes zarządu Pomorskiej Kolei Metropolitalnej SA, spółki realizującej inwestycje kolejowe Województwa Pomorskiego. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w pracy samorządowej i nadzorze nad spółkami. Pracował m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu i Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. W UMWP był m.in. zastępcą dyrektora Departamentu Rozwoju Gospodarczego, odpowiedzialnym za rozwój gospodarczy regionu i nadzorującym funkcjonowanie spółek kapitałowych.

Grzegorz Mocarski
Pomorska Kolej Metropolitalna

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie