;

Iwona Matuszczak-Szulc

Dyrektorka Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Poznania, Forum Rozwoju Miast
Iwona Matuszczak-Szulc
Urząd Miasta Poznania

bio

Od 2015 roku kieruje 23-osobowym zespołem jako Dyrektorka Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej Urzędu Miasta Poznania. Odpowiada za współpracę ze środowiskiem akademickim, z partnerami zagranicznymi oraz instytucjami krajowymi, a także organizacjami pozarządowymi. Koordynuje prace związane przygotowaniem i wdrożeniem rozwiązania biznesowo – informatycznego OK Poznań, ratingiem miasta Poznania Fitch, analizami statystycznymi dotyczącymi rozwoju miasta. Jest odpowiedzialna za proces uaktualniania i monitorowania Strategii Rozwoju Miasta Poznania. Stoi na czele zespołów interdyscyplinarnych, koordynuje prace kilku projektów na poziomie urzędu, kraju i na poziomie międzynarodowym, związanych ze strategicznym zarządzaniem w mieście, przygotowaniem innowacyjnych koncepcji i modeli rozwiązań oraz organizacją międzynarodowych konferencji, projektów oraz programu studiów dla samorządowców. Pomysłodawczyni, główna organizatorka i koordynatorka Forum Rozwoju Miast – międzynarodowej konferencji o miastach organizowanej w Poznaniu od 2016 roku. Koordynatorka międzynarodowych projektów “Cities of change – cooperation of cities in the field of city development” oraz Get into the swing of the City! Współtwórczyni i była wykładowczyni studiów podyplomowych Lider zmian w zarządzaniu miastem Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu oraz Pomoc Publiczna na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. W życiu prywatnym miłośniczka aktywnego stylu życia, ultramaratonka, uczestniczka biegów długodystansowych na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Iwona Matuszczak-Szulc
Urząd Miasta Poznania

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Local Trends

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie