Robert Jacek Moritz

Założyciel i Prezes CitiSense
Robert Jacek Moritz
CitiSense

bio

W latach 90-tych kierował firmą kurierską Servisco (obecnie DHL), a także firmą spedycyjną Hellmann Moritz. Od 2005 r. jest prezesem notowanej na GPW spółki ALTA.

Przeprowadził proces transformacji spółki od działalności transportowej do inwestycyjnej. Miejski wizjoner, który stworzył Miasteczko Siewierz Jeziorna w oparciu zasady nowego urbanizmu – pierwsze takie miejsce w Polsce.

Ten sukces oraz doświadczenie z niego wypływające chce przekazywać innym, inspirować władze miejskie, kolejnych innowatorów do podążaniem tym kierunkiem.

Pomysłodawca i współtwórca think tanku CitiSense organizacji łączącej wyjątkowych ekspertów i praktyków z dziedzin niezbędnych z punktu widzenia nowego urbanizmu oraz przyszłości miast.

Prezes ALTA SA, firmy inwestującej w przedsięwzięcia związane z tworzeniem przestrzeni miejskich i rozwiązań technicznych z tym związanych.

Robert Jacek Moritz
CitiSense

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie