Piotr Grzechowiak

Prezes Zarządu, ODITK Szkolenia Sp. z o.o. Gdańsk
Piotr Grzechowiak
ODITK Szkolenia Sp. z o.o. Gdańsk

bio

Odpowiada za całość działania GRUPY ODITK. Z wykształcenia radca prawny, nierzadko występujący w roli trenera czy też konsultanta w prawnych projektach realizowanych dla klientów GRUPY ODITK. Zorientowany na potrzeby płynące z rynku, stara się przekazywać wiedzę prawniczą w sposób przystępny i praktyczny. Za niezwykle ważne uważa zapobieganie różnym przejawom mobbingu i dyskryminacji, dlatego chętnie angażuje się w projekty z tego obszaru. Od wielu lat działa w Zarządzie Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, która skupia ponad 300 podmiotów z tej branży.

Zobacz debaty:

Piotr Grzechowiak
ODITK Szkolenia Sp. z o.o. Gdańsk

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie