Piotr Zając

AI Solutions Expert, UiPath
Piotr Zając
UiPath

bio

Architekt rozwiązań IT ze specjalizacją w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego w UiPath. W branży IT od czasów wielkiej bańki internetowej, z doświadczeniem m.in. z technologiami Microsoft, SAP, Oracle oraz SAS odpowiada za technologiczne wsparcie strategicznych klientów przy budowie rozwiązań opartych na platformie UiPath w regionie SEE. Aktualnie zaangażowany przede wszystkim w projekty wprowadzające AI do procesów biznesowych w zakresie inteligentnego przetwarzania dokumentów (IDP) i szeroko zakrojonej automatyzacji (RPA).

Piotr Zając
UiPath

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie