Katarzyna Zielińska-Heitkötter

Zastępca Dyrektora Departamentu Programów Infrastrukturalnych MFiPR
Katarzyna Zielińska-Heitkötter
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

bio

Zastępca dyrektora Departamentu Programów Infrastrukturalnych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Stosunki Międzynarodowe Wydziału Politologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Od początku polskiej akcesji do UE pracownik administracji rządowej, odpowiedzialna za finansowanie unijne projektów głównie transportowych, tj. projektów dotyczących rozwoju infrastruktury transportu drogowego, kolejowego, mulimodalnego, lotniczego, miejskiego, morskiego i śródlądowego oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego wraz z działaniami edukacyjnymi w transporcie drogowym i kolejowym.

Obecnie zajmuje się zamykaniem wsparcia z Programu Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 oraz wdrażaniem inwestycji transportowych z Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027 oraz Krajowego Programu Odbudowy i Rozwoju.

Katarzyna Zielińska-Heitkötter
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie