Mirosław Goślicki

Skarbnik Miasta Sopotu
Mirosław Goślicki

bio

Magister ekonomii- wydział nauk ekonomicznych Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu – 1992 r.

Pracę zawodową rozpoczął w tym samym roku w Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Gdańsku w Wydziale Finansowym w dziale budżetu. Po pół roku przeniósł się do Izby Skarbowej w Gdańsku na stanowisko inspektora gdzie przepracował półtora roku.

Od maja 1995 r. związany z samorządem terytorialnym gdyż od tego czasu rozpoczął pracę w urzędzie miasta Sopotu na stanowisku Naczelnika Wydziału Finansowego, które to stanowisko pełnił do czerwca 2005 r.

W czerwcu 2005 r został powołany na stanowisko skarbnika miasta Sopotu i tą funkcje pełni do teraz.

Przedstawiciel miasta w radach nadzorczych spółek w których miasto posiada swoje udziały. Obecnie w radzie nadzorczej Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku.

Mirosław Goślicki

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie