Magdalena Pronobis

Wiceprezeska Zarządu, Pomorski Fundusz Rozwoju
Magdalena Pronobis
Pomorski Fundusz Rozwoju

bio

Od 2021 r. wiceprezeska Pomorskiego Funduszu Rozwoju Sp. z o.o., absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, doktorka nauk ekonomicznych, do niedawna również dydaktyczka i pracowniczka naukowa, ekspertka z zakresu funduszy unijnych zajmująca się tą tematyką od 20 lat – z samorządem województwa pomorskiego związana od 2013 roku. Pracowała w zespole odpowiedzialnym za wdrażanie wsparcia zwrotnego w ramach regionalnego programu operacyjnego na lata 2007-2013, następnie kierowała zespołem programującym i wdrażającym instrumenty finansowe ze środków unijnych w perspektywie 2014-2020. Z Pomorskim Funduszem Rozwoju Sp. z o.o. związana od samego początku jego istnienia, brała udział w jego tworzeniu i w budowaniu strategii rozwoju Spółki.

Zobacz debaty:

Magdalena Pronobis
Pomorski Fundusz Rozwoju

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejskie Forum Samorządowe14-15 października 2024, Poznań

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie